x

דיווח על תקלה

תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
צימרים רומנטיים לזוגות
יצירת קשר
חיפוש באתר

צימרים עם מסעדה טובה

תאריך: 06/06/2011 14:10

מה יכול להיות טוב יותר מחופשת צימרים?
היום כבר אין כל ספק - החופשה הישראלית האולטימטיבית הינה חופשת צימרים.
ואכן, מדי סוף שבוע נוהרים אלפי ישראלים לכל חלקי הארץ ליהנות מצימרים מפנקים.
בחופשה שכזו יקבלו הנופשים את כל הדרוש להם למנוחה, רגיעה וצבירת כוחות מחודשים לקראת השבוע הקרוב.
האוויר הצח של האזורים המרוחקים מהמרכז ירענן אותם, נופי הטבע ירוממו את רוחם והבקתה הנוחה אותה הם חולקים עם אהוביהם תשרה עליהם רוגע ושלוות נפש.
וכאילו אין די באלה, טבילה בג'קוזי שבתוך הצימר, ואחריה עיסוי או טיפול רפואי אחר ישלימו את התמונה ויגרמו לכל נופש לשחרר אנחת רווחה עמוקה.
לאור אלה, האם יכול להיות משהו טוב יותר מחופשת צימרים? התשובה המפתיעה היא כן - חופשת צימרים עם מסעדה טובה בסמוך להם.

הגיע הזמן לתת למישהו אחר לדאוג לך
אם קיים דבר אשר יכול להפוך חופשת צימרים לאיכותית ומהנה אפילו יותר, הרי שזו מסעדה הסמוכה לצימר.
יתכן ומדובר במסעדה שמנהלים בעלי הצימר או מסעדה מקומית שהקימו אנשים מהישוב בו שוכן הצימר, כך או כך, עצם קיומה של מסעדה שכזו משדרג את החופשה במספר רמות. זאת מאחר והודות למסעדה יכולים הנופשים לפטור את עצמם מנטל בישול הארוחות המאפיין את השגרה ולתת למישהו אחר לדאוג להם.
כך למשל, האם ידעתם שבמידה ובעלי הצימר מפעילים מסעדה תוכלו להזמין מהם ארוחות אשר יגיעו עד לפתח דלתכם?
אופציה כזו קיימת לדוגמא באתר הצימרים של קיבוץ עין זיוון. מדובר בשירות חדרים במלוא מובן המילה, שהרי למי יש כח לקום בבוקר ולטרוח להכין חביתות או קפה שעה שיצאנו סוף סוף לחופשה? וברוח זו, בסיומו של יום גדוש טיולים ואטרקציות בוודאי תרגישו שאתם מרוצים אך עייפים. מפעילי אתר עין זיוון מציעים לנופשים סיוע בהקמת פריסות וארוחות שטח! וכאשר תסיימו את הטיול לעת ערב, מה יכול להיות מפנק יותר מאשר להיכנס למסעדה או בית הקפה המקומיים ולאפשר למישהו אחר לתת לנו את כל שאנחנו צריכים?

צימרים עם מסעדה טובה - כי חופשה טובה משאירה טעם של עוד
אולם, היתרונות של מסעדה איכותית הסמוכה לצימר אינם מסתכמים רק בשירות עד הבקתה והורדת נטל הבישול מאיתנו. הרי חופשה אמיתית היא גם המקום הטוב ביותר ליהנות בו מאוכל איכותי ולנסות מאכלים חדשים.
ולכן, המסעדות הסמוכות לפתח הצימר שלכם הם המקום הטבעי ביותר לתענוגות הקולינריים של חופשתכם.
לרוב, מסעדות אלה מגישות מנות אשר הוכנו מירקות ומרכיבים מקומיים, אשר חלקם אף נקטפו מהשדה באותו הבוקר!
וטריות, כפי שכל מבין עניין יוכל לומר לכם, איננה מסתכמת רק בבריאות, אלא גם בטעם - את איכות הרכיבים של המסעדות המקומיות תוכלו להרגיש בבלוטות הטעם שלכם, כך שחוויית האכילה תקבל מימד חדש שאינו מוכר לרובנו בעיר.
ניתן לבחון לדוגמא את מסעדת מושבוצ שבישוב רמות, הממוקם בין הכנרת לגולן.
המסעדה מציעה תפריט מגוון ובו מאכלים לא שגרתיים שלא קיימים במסעדה אחרת, המבוסס על מרכיבים טריים ובריאים שנקטפו זמן קצר לפני כן. וכאילו לא די בכך, כל הטוב הזה יוגש לכם על רקע נופי הכנרת והגליל - מומלץ ביותר!
 

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
חופשה באמירים - צפונה של מדינת ישראל מהווה שכיית טבע שעוצבה כמו על פי הזמנה. הכינרת, עמקה החולה, הגליל, ורמת הגולן- כל אלה כמו עוצבו על די אדריכל נוף שקדן שראה לנגד עיניו מתחם תיירותי מדרגה ראשונה.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור